Kredyt hipoteczny w BNP Paribas Bank Polska BNP Paribas Bank Polska

Oferta z ubezpieczeniem (stałe oprocentowanie) BNP Paribas Bank Polska

BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna 

BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna  z siedzibą w Warszawie

przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa,

zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego

 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie,

XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000011571,

posiadający NIP 526-10-08-546

oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł w całości wpłacony.

 

O banku

 

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. to uniwersalny bank i liderem na rynku rolno-spożywczym w Polsce.  BGŻ BNP Paribas, znajdujący się w czołówce największych banków w Polsce, jest notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz  należy do wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. pozostaje

Bank powstał we wrześniu 2014 r. w wyniku dołączenia Banku BGŻ do Grupy BNP Paribas. Klientami banku są zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, którzy mogą liczyć na szeroki wachlarz produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych, kredytów oraz indywidualny serwis świadczony przez Osobistego Doradcę. Dodatkowo sektor mikro, MŚP i klienci korporacyjni mogą liczyć na różnorodne rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku polskim i międzynarodowym.

Będąc liderem na rynku rolno-spożywczym, bank przygotował bogatą gamę usług właśnie dla tej branży. Specjalizacją banku jest finansowanie rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej.

 

Klienci banku Bank BGŻ BNP Paribas mają do dyspozycji szeroką siecią oddziałów, dostępną zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach. Klienci mają do dyspozycji nowoczesne i wygodne rozwiązania bankowe.

 

Misją banku jest oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę.  Bank stawia na dalszy rozwój na polskim rynku, chce być blisko swoich klientów, oraz dalej tworzyć silny lokalny bank o globalnym zasięgu, wspierając rozwój polskiej gospodarki.

Za cel, stawia sobie również pozostanie jednym z pięciu największych banków w Polsce, który zarządzany jest głównie przez polskich menadżerów

 

Nagrody i wyróżnienia

 • 16 lutego 2016 - tytuł Top Employer Polska 2016, za zgodną z najlepszymi praktykami na rynku politykę personalną
 • 28 stycznia 2016 – I miejsce w rankingu Bank Najlepszy dla Rolnika 2016
 • 25 września 2015 – I miejsce w drugiej edycji konkursu „Złoty Laur Super Biznesu” w kategorii „Finanse i Bankowość”. Konkurs organizowany przez redakcję dodatku ekonomicznego Super Expressu.
 • 23 września 2015 - laureat nagród w Rankingu Newsweek 2015 i II miejsce w kategorii głównej „Przyjazny Bank – bankowość tradycyjna" oraz III miejsce w kategorii „Przyjazny Bank – bankowość internetowa”.


SPÓŁKI ZALEŻNE BANKU

 • BNP Paribas Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
 • Bankowy Fundusz Nieruchomościowy Actus Sp. z o.o.
 • BNP Paribas Group Service Center Spółka Akcyjna
 • BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o.
 • Campus Leszno Sp. z o.o.
 • BNP Paribas Solutions Spółka z o.o.

POZOSTAŁE PODMIOTY GRUPY BNP PARIBAS SA W POLSCE

 • BNP Paribas Lease Group Sp. z o. o.
 • BNP Paribas SA Oddział w Polsce
 • Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.
 • Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska SA, Cardif Assurances Risques Divers SA Oddział w Polsce, Cardif Services Sp z o.o.
 • BNP Paribas Securities Services S.K.A. Oddział w Polsce
 • BNP Paribas Real Estate Poland Sp. z o.o.
 • BNP Paribas Faktoring Sp. z o.o.

Produkty kredytowe:

 • KREDYT GOTÓWKOWY

 • KREDYT KONSOLIDACYJNY

 • KREDYT SAMOCHODOWY

 • KREDYT RATALNY

 • KREDYT HIPOTECZNY

 • POŻYCZKA HIPOTECZNA

 • KREDYT ODNAWIALNY W KONCIE

 • RESTRUKTURYZACJA ZADŁUŻENIA

Kalkulatory finansowe

Kalkulator opłat notarialnych

Oblicz wysokość opłat notarialnych, które będziesz musiał ponieść w związku z zakupem nieruchomości.

Sprawdź

Sprawdź swoją ratę

Oblicz wysokość raty kredytu hipotecznego dla poszczególnych banków. Porównaj wysokość raty równej i malejącej.

Sprawdź

Kalkulator płacy netto/brutto

Dzięki kalkulatorowi obliczysz dokładną kwotę jaką możesz przyjąć do zbadania zdolności kredytowej.

Sprawdź

Oferty w bankach

Kredyt hipoteczny w Alior Bank Alior Bank Alior Bank to bank uniwersalny, z usług którego korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. W Polsce podczas swojej blisko 8 letniej działalności zebrał około 3 mln. klientów i może pochwalić się jedną z największych sieci placówek w Polsce, liczącą ponad 850 oddziałów. Głównym założeniem banku jest łączenie tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi produktami. Z racji tego, iż bank oferuje swoim Klientom kredyty hipoteczne, nasza porównywarka kredytów hipotecznych również zawiera jego ofertę.
Kredyt hipoteczny w BNP Paribas Bank Polska BNP Paribas Bank Polska Bank BGŻ BNP Paribas S.A jest bankiem uniwersalnym, który powstał, w 2014 roku w wyniku połącznia Banku BGŻ z BNP Paribas Bankiem Polska. Jest to 7 bank w Polsce pod względem posiadanej wartości aktywów. Klienci banku mogą korzystać z usług tradycyjnych oraz online. Dodatkowo bank przygotował interesujące produkty dla sektora MŚP. My skupiliśmy się na ofercie banku dotyczącej kredytów hipotecznych, którą przedstawiamy w naszej porównywarce.
Kredyt hipoteczny w BOŚ Bank BOŚ Bank BOŚ BANK to polski bank, którego misją i pasją jest ekologia, a główną ideą, wsparcie ochrony środowiska i ekologicznego stylu życia. Jego proekologiczna działalność przejawia się również w ofercie produktowej i zaangażowaniu w różnego rodzaju projekty lokalnych społeczności. Od początku swojej działalności przeznaczył on ponad 12 mld zł na finansowanie projektów wspierających ekologię.
Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy Citi Handlowy Citi Handlowy to bank, który łączy doświadczenie, najlepsze tradycje polskiej bankowości oraz nowoczesny model prowadzenia finansów. Bank Citi Handlowy powstał w marcu 2001 roku w wyniku połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. (który był najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce) oraz Citibanku (Poland) S.A. Citi Handlowy to integralna część grupy Citi - globalnej instytucji finansowej funkcjonującej w ponad 160 krajach.
Kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski ING Bank Śląski ING Bank Śląski powstał ponad 30 lat temu w Katowicach, i dziś jest jednym z największych polskich banków, obsługując ponad 3,5 mln klientów indywidualnych oraz ponad 34 tysiące klientów korporacyjnych. W ofercie banku możemy znaleźć liczne usługi finansowe świadczone klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.
Kredyt hipoteczny w mBank mBank mBank to pierwszy w Polsce bank elektroniczny, który na początku oferował swoim klientom podstawowe usługi finansowe, takie jak darmowy rachunek oszczędnościowy i bieżący czy bezpłatna karta debetowa. Przez kolejne lata swojej działalności poszerzał swoją ofertę o kolejne produkty kredytowe, ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Dziś mBank jest liderem bankowości elektronicznej i mobilnej w sektorze usług świadczonych klientom indywidualnym oraz mikroprzedsiębiorstwom.
Kredyt hipoteczny w Millennium Bank Millennium Bank Bank Millennium to ogólnopolski, uniwersalny bank, który powstał blisko 30 lat temu. Bank, posiadając całą sieć oddziałów, indywidualnych doradców oraz bankowość elektroniczną oferuje swoje usługi wszystkim segmentom rynku. Stanowi on filar Grupy, w skład której wchodzą m.in. Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium Towarzystwo Funduszu Inwestycyjnych. Bank swoim klientom oferuje atrakcyjny poziom marż oraz korzystny okres kredytowania.
Kredyt hipoteczny w Pekao S.A. Pekao S.A. Oferowana przez nas porównywarka kredytów hipotecznych nie mogła pominąć Banku Pekao SA, który jest jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie oraz stanowiąc członka Grupy UniCredit należy do czołówki największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Historia banku sięga 1929 roku, a jego oferta jest bardzo różnorodna, m.in liczne kredyty hipoteczne i gotówkowe.
Kredyt hipoteczny w PKO Bank Polski PKO Bank Polski Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna – największy bank uniwersalny w Polsce, spółka akcyjna notowana od 2004 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Kredyt hipoteczny w Santander Bank Polska Santander Bank Polska Santander Bank Polska S.A. (do 7.09.2018 r. Bank Zachodni WBK S.A.) to jedna z największych, najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Bank obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Oferując im kompleksowe usługi finansowe świadczone na najwyższym poziomie.Największą wartością dla banku jest relacja z klientami oparte na zaufaniu. W Polsce jest blisko 1000 oddziałów i placówek banku, klienci mają również do dyspozycji bankowość mobilną.
Kredyt hipoteczny w VeloBank VeloBank Getin Bank jest marką bankowości detalicznej, która należy do grupy Getin Noble Bank SA i stanowi jedną z najszybciej i najprężniej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Kompleksowa i innowacyjna oferta banku skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, korporacji oraz samorządów. Bank posiada ponad 500 oddziałów własnych i franczyzowych. Getin Bank posiada w ofercie m.in. kredyty hipoteczne dlatego jego oferta uwzględniona została przez porównywarkę kredytów hipotecznych – Finegro.