Kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski ING Bank Śląski

„Słoneczna oferta” (łatwy start) stałe oprocentowanie ING Bank Śląski

BANK ING

ING Bank Śląski Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach,

przy ul. Sokolskiej 34, 40-086 Katowice,

wpisany do Rejestru Przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Katowice-Wschód

Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000005459,

NIP 634-013-54-75

o kapitale zakładowym w kwocie 130 100 000,00 zł

oraz kapitale wpłaconym w kwocie 130 100 000,00 zł

 

O banku

ING Bank Śląski powstał 1 lutego 1989 roku w Katowicach, a dwa lata później przekształcił się w spółkę akcyjna, będącą w 100% własnością Skarbu Państwa. Jest to jeden z największych polskich banków, obsługujący ponad 3,5 mln klientów indywidualnych oraz ponad 34 tysiące klientów korporacyjnych. W swojej ofercie proponuje szeroki wachlarz usług klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. W Polsce klienci banku mogą korzystać z 434 oddziałów, 837 bankomatów i 600 wpłatomatów.

 

W banku ING Bank Śląski pracuje łącznie 8200 osób, a sam bank został 5 krotnie odznaczony tytułem „Najlepszy pracodawca roku”.  Ponad to Bank ING może szczycić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Tylko w ostatnim roku możemy wymienić m.in.:

 • Najlepszy Bank w Polsce - nagroda w międzynarodowym konkursie Euromoney Awards for Excellence 2014 przyznana za efektywność modelu biznesowego oraz innowacyjne rozwiązania
 • Ranking Jakość na bank - II miejsce w badaniu jakości obsługi klientów w bankowości przygotowanym przez TNS Polska
 • Konkurs Innovation Award Media Trendy wyróżnienie dla Aleo za najbardziej innowacyjną platformę cyfrową i jedno z najbardziej nowatorskich rozwiązań biznesowych 2013 r.
 • Ranking Odpowiedzialnych Firm - I nagroda w kategorii Bankowość, sektor finansowy i ubezpieczeniowy rankingu Dziennika Gazety Prawnej pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu
 • Złoty Listek CSR POLITYKI 2014 - ING jedyną instytucją finansową w gronie 14 firm wyróżniających się działaniami z zakresu CSR oraz zrównoważonego rozwoju

 

Klienci banku mogą korzystać z aplikacji mobilnej na smartfony i tablety oraz platformy handlowo-aukcyjnej Aleo

 

 

Grupa Banku

Grupa ING to globalna korporacja świadcząca usługi finansowe z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami. Firma powstała w Holandii i funkcjonuje od ponad 150 lat. Zatrudniając 95 tysięcy pracowników i działając w ponad 40 krajach na całym świecie. Grupa ING może poszczycić się równie 67 milionów Klientów.

 

Nazwa ING to skrót, który oznacza kolejno:

I (International) - międzynarodowy charakter firmy

N (the Netherlands) - holenderskie korzenie

G (Group) - wspólne działanie firm wchodzących w skład grupy

 

Grupa ING prowadzi działalność we wszystkich dziedzinach usług finansowych. W Polsce na grupę ING składają się następujące firmy:

 • ING Bank Śląski S.A.
 • ING Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. – drugi pod względem wielkości fundusz emerytalny w Polsce - ING Otwarty Fundusz Emerytalny.
 • ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. – czołowe towarzystwo ubezpieczeń na życie pod względem udziału w rynku.
 • ING Usługi Finansowe S.A. – obsługa klientów oraz dystrybucją produktów spółek z grupy ING, w zakresie ubezpieczenia na życie, funduszy emerytalnych oraz planów emerytalnych i inwestycyjnych
 • ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
 • ING Investment Management (Polska) S.A. - zarządzanie portfelami papierów wartościowych na rzecz osób prywatnych i instytucji.
 • ING Securities S.A. – usługi maklerskie i analityczne dla klientów indywidualnych i instytucji.
 • ING Lease (Polska) Sp. z o.o. - leasing środków trwałych, nieruchomości i ruchomości o dużej wartości.
 • ING Commercial Finance Polska S.A. – najstarsza w Polsce spółka faktoringowa - finansowanie faktur, zarządzanie wierzytelnościami.
 • ING Real Estate Development Sp. z o.o. - rozwój nieruchomości - realizacja kompleksów biurowo-handlowych i mieszkalnych.
 • ING Services Sp. z o.o. usługi informatyczne na rzecz podmiotów Grupy ING.
 • ING Usługi dla Biznesu S.A.

 

 

Produkty kredytowe:

 • Pożyczka gotówkowa
 • Kredyt hipoteczny
 • Pożyczka z konsolidacją
 • Limit zadłużenia w koncie
 • Pożyczka hipoteczna

Kalkulatory finansowe

Kalkulator opłat notarialnych

Oblicz wysokość opłat notarialnych, które będziesz musiał ponieść w związku z zakupem nieruchomości.

Sprawdź

Sprawdź swoją ratę

Oblicz wysokość raty kredytu hipotecznego dla poszczególnych banków. Porównaj wysokość raty równej i malejącej.

Sprawdź

Kalkulator płacy netto/brutto

Dzięki kalkulatorowi obliczysz dokładną kwotę jaką możesz przyjąć do zbadania zdolności kredytowej.

Sprawdź

Oferty w bankach

Kredyt hipoteczny w Alior Bank Alior Bank Alior Bank to bank uniwersalny, z usług którego korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. W Polsce podczas swojej blisko 8 letniej działalności zebrał około 3 mln. klientów i może pochwalić się jedną z największych sieci placówek w Polsce, liczącą ponad 850 oddziałów. Głównym założeniem banku jest łączenie tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi produktami. Z racji tego, iż bank oferuje swoim Klientom kredyty hipoteczne, nasza porównywarka kredytów hipotecznych również zawiera jego ofertę.
Kredyt hipoteczny w BNP Paribas Bank Polska BNP Paribas Bank Polska Bank BGŻ BNP Paribas S.A jest bankiem uniwersalnym, który powstał, w 2014 roku w wyniku połącznia Banku BGŻ z BNP Paribas Bankiem Polska. Jest to 7 bank w Polsce pod względem posiadanej wartości aktywów. Klienci banku mogą korzystać z usług tradycyjnych oraz online. Dodatkowo bank przygotował interesujące produkty dla sektora MŚP. My skupiliśmy się na ofercie banku dotyczącej kredytów hipotecznych, którą przedstawiamy w naszej porównywarce.
Kredyt hipoteczny w BOŚ Bank BOŚ Bank BOŚ BANK to polski bank, którego misją i pasją jest ekologia, a główną ideą, wsparcie ochrony środowiska i ekologicznego stylu życia. Jego proekologiczna działalność przejawia się również w ofercie produktowej i zaangażowaniu w różnego rodzaju projekty lokalnych społeczności. Od początku swojej działalności przeznaczył on ponad 12 mld zł na finansowanie projektów wspierających ekologię.
Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy Citi Handlowy Citi Handlowy to bank, który łączy doświadczenie, najlepsze tradycje polskiej bankowości oraz nowoczesny model prowadzenia finansów. Bank Citi Handlowy powstał w marcu 2001 roku w wyniku połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. (który był najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce) oraz Citibanku (Poland) S.A. Citi Handlowy to integralna część grupy Citi - globalnej instytucji finansowej funkcjonującej w ponad 160 krajach.
Kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski ING Bank Śląski ING Bank Śląski powstał ponad 30 lat temu w Katowicach, i dziś jest jednym z największych polskich banków, obsługując ponad 3,5 mln klientów indywidualnych oraz ponad 34 tysiące klientów korporacyjnych. W ofercie banku możemy znaleźć liczne usługi finansowe świadczone klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.
Kredyt hipoteczny w mBank mBank mBank to pierwszy w Polsce bank elektroniczny, który na początku oferował swoim klientom podstawowe usługi finansowe, takie jak darmowy rachunek oszczędnościowy i bieżący czy bezpłatna karta debetowa. Przez kolejne lata swojej działalności poszerzał swoją ofertę o kolejne produkty kredytowe, ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Dziś mBank jest liderem bankowości elektronicznej i mobilnej w sektorze usług świadczonych klientom indywidualnym oraz mikroprzedsiębiorstwom.
Kredyt hipoteczny w Millennium Bank Millennium Bank Bank Millennium to ogólnopolski, uniwersalny bank, który powstał blisko 30 lat temu. Bank, posiadając całą sieć oddziałów, indywidualnych doradców oraz bankowość elektroniczną oferuje swoje usługi wszystkim segmentom rynku. Stanowi on filar Grupy, w skład której wchodzą m.in. Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium Towarzystwo Funduszu Inwestycyjnych. Bank swoim klientom oferuje atrakcyjny poziom marż oraz korzystny okres kredytowania.
Kredyt hipoteczny w Pekao S.A. Pekao S.A. Oferowana przez nas porównywarka kredytów hipotecznych nie mogła pominąć Banku Pekao SA, który jest jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie oraz stanowiąc członka Grupy UniCredit należy do czołówki największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Historia banku sięga 1929 roku, a jego oferta jest bardzo różnorodna, m.in liczne kredyty hipoteczne i gotówkowe.
Kredyt hipoteczny w PKO BP PKO BP Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna – największy bank uniwersalny w Polsce, spółka akcyjna notowana od 2004 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Kredyt hipoteczny w Santander Bank Polska Santander Bank Polska Santander Bank Polska S.A. (do 7.09.2018 r. Bank Zachodni WBK S.A.) to jedna z największych, najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Bank obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Oferując im kompleksowe usługi finansowe świadczone na najwyższym poziomie.Największą wartością dla banku jest relacja z klientami oparte na zaufaniu. W Polsce jest blisko 1000 oddziałów i placówek banku, klienci mają również do dyspozycji bankowość mobilną.
Kredyt hipoteczny w VeloBank VeloBank Getin Bank jest marką bankowości detalicznej, która należy do grupy Getin Noble Bank SA i stanowi jedną z najszybciej i najprężniej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Kompleksowa i innowacyjna oferta banku skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, korporacji oraz samorządów. Bank posiada ponad 500 oddziałów własnych i franczyzowych. Getin Bank posiada w ofercie m.in. kredyty hipoteczne dlatego jego oferta uwzględniona została przez porównywarkę kredytów hipotecznych – Finegro.