Kredyt hipoteczny w Bank Pocztowy Bank Pocztowy

Promocja dla ZOR/WZ Bank Pocztowy Kredyt w Porządku - Oferta stałej ceny Bank Pocztowy Lekki Kredyt Konsolidacyjny Bank Pocztowy Promocja dla ZOR SPECIAL Bank Pocztowy Kredyt w Porządku - Oferta stałej ceny pow. 100 tys Bank Pocztowy

BANK POCZTOWY

Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy,

ul. Jagiellońska 17, 85-959 Bydgoszcz

wpisany do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,

pod numerem KRS 0000010821,

numer NIP 554-03-14-271

o kapitale zakładowym 97 290 400 zł w całości opłaconym

 

O banku

Bank Pocztowy powstał w 1990 roku w Bydgoszczy i należy do Grupy Poczty Polskiej. To uniwersalny Bank, który swoje usługi finansowe skierowane do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych w sektorze MSP i wspólnot mieszkaniowych świadczy w Urzędach Pocztowych i własnych oddziałach w całym kraju.

Akcjonariuszami Banku Pocztowego są to znane i renomowane instytucje, cieszące się dużym zaufaniem społecznym - Poczta Polska Spółka Akcyjna w wysokości 75% oraz Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. - 25%. Dzięki swoim Akcjonariuszom Bank Pocztowy może poszczycić się największą w kraju siecią dystrybucji oraz dostępem do najnowocześniejszych rozwiązań bankowych. Klienci banku mają do dyspozycji prawie 8 tysięcy punktów obsługi, w tym blisko 800 mikro-oddziałów i stref finansowych oraz sieć 84 oddziałów własnych.

 

W swojej ofercie bank Pocztowy posiada m.in.: rachunki osobiste, wypłaty i wpłaty na konto, lokaty złotówkowe, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, pożyczki, ubezpieczenia, inwestycje.

 

Bank Pocztowy S.A. od kilku lat aktywnie wspierał różnego rodzaju inicjatywy oraz realizuje misję społeczną, m.in. poprzez obecność na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, akcje terenowe jak np. „Skarpety na nogi! Pieniądze na konto!” czy materiały eksperckie w mediach. Działania banku mają na celu rozpowszechnianie wiedzy finansowej, rozwijanie umiejętności zarządzania budżetem domowym, przekazanie wiedzy dotyczącej wyboru odpowiednich usług finansowych oraz uświadamianie zalet oszczędzania i planowania swoich finansów.

 

Bank przyłącza się do różnych inicjatyw i konkursów, jak np. „Mały biznes w małych miejscowościach” –promujący przedsiębiorczości w środowisku młodych ludzi z małych miast, miasteczek i wsi, „Rzeczpospolita powiatowa”, „Małe miejscowości – zapomniany rynek czy wielka szansa”, „Nieubankowieni - grupa warta uwagi”. Ponadto Bank angażuje się czynnie w działania sportowe, kulturalno-naukowe oraz sztukę.

 

Produkty kredytowe:

  • ​​​​​​​Kredyt Pocztowy
  • Kredyt konsolidacyjny gotówkowy
  • Kredyt w koncie
  • Kredyt mieszkaniowy
  • Pożyczka hipoteczna
  • Kredyt hipoteczny konsolidacyjny

Kalkulatory finansowe

Kalkulator opłat notarialnych

Oblicz wysokość opłat notarialnych, które będziesz musiał ponieść w związku z zakupem nieruchomości.

Sprawdź

Sprawdź swoją ratę

Oblicz wysokość raty kredytu hipotecznego dla poszczególnych banków. Porównaj wysokość raty równej i malejącej.

Sprawdź

Kalkulator płacy netto/brutto

Dzięki kalkulatorowi obliczysz dokładną kwotę jaką możesz przyjąć do zbadania zdolności kredytowej.

Sprawdź