Kredyt hipoteczny w Bank Pocztowy Bank Pocztowy

BANK POCZTOWY

Bank Pocztowy S.A. z siedzibą w Bydgoszczy,

ul. Jagiellońska 17, 85-959 Bydgoszcz

wpisany do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,

pod numerem KRS 0000010821,

numer NIP 554-03-14-271

o kapitale zakładowym 97 290 400 zł w całości opłaconym

 

O banku

Bank Pocztowy powstał w 1990 roku w Bydgoszczy i należy do Grupy Poczty Polskiej. To uniwersalny Bank, który swoje usługi finansowe skierowane do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych w sektorze MSP i wspólnot mieszkaniowych świadczy w Urzędach Pocztowych i własnych oddziałach w całym kraju.

Akcjonariuszami Banku Pocztowego są to znane i renomowane instytucje, cieszące się dużym zaufaniem społecznym - Poczta Polska Spółka Akcyjna w wysokości 75% oraz Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. - 25%. Dzięki swoim Akcjonariuszom Bank Pocztowy może poszczycić się największą w kraju siecią dystrybucji oraz dostępem do najnowocześniejszych rozwiązań bankowych. Klienci banku mają do dyspozycji prawie 8 tysięcy punktów obsługi, w tym blisko 800 mikro-oddziałów i stref finansowych oraz sieć 84 oddziałów własnych.

 

W swojej ofercie bank Pocztowy posiada m.in.: rachunki osobiste, wypłaty i wpłaty na konto, lokaty złotówkowe, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, pożyczki, ubezpieczenia, inwestycje.

 

Bank Pocztowy S.A. od kilku lat aktywnie wspierał różnego rodzaju inicjatywy oraz realizuje misję społeczną, m.in. poprzez obecność na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, akcje terenowe jak np. „Skarpety na nogi! Pieniądze na konto!” czy materiały eksperckie w mediach. Działania banku mają na celu rozpowszechnianie wiedzy finansowej, rozwijanie umiejętności zarządzania budżetem domowym, przekazanie wiedzy dotyczącej wyboru odpowiednich usług finansowych oraz uświadamianie zalet oszczędzania i planowania swoich finansów.

 

Bank przyłącza się do różnych inicjatyw i konkursów, jak np. „Mały biznes w małych miejscowościach” –promujący przedsiębiorczości w środowisku młodych ludzi z małych miast, miasteczek i wsi, „Rzeczpospolita powiatowa”, „Małe miejscowości – zapomniany rynek czy wielka szansa”, „Nieubankowieni - grupa warta uwagi”. Ponadto Bank angażuje się czynnie w działania sportowe, kulturalno-naukowe oraz sztukę.

 

Produkty kredytowe:

  • Kredyt Pocztowy
  • Kredyt konsolidacyjny gotówkowy
  • Kredyt w koncie
  • Kredyt mieszkaniowy
  • Pożyczka hipoteczna
  • Kredyt hipoteczny konsolidacyjny

Kalkulatory finansowe

Kalkulator opłat notarialnych

Oblicz wysokość opłat notarialnych, które będziesz musiał ponieść w związku z zakupem nieruchomości.

Sprawdź

Sprawdź swoją ratę

Oblicz wysokość raty kredytu hipotecznego dla poszczególnych banków. Porównaj wysokość raty równej i malejącej.

Sprawdź

Kalkulator płacy netto/brutto

Dzięki kalkulatorowi obliczysz dokładną kwotę jaką możesz przyjąć do zbadania zdolności kredytowej.

Sprawdź

Oferty w bankach

Kredyt hipoteczny w Alior Bank Alior Bank Alior Bank to bank uniwersalny, z usług którego korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. W Polsce podczas swojej blisko 8 letniej działalności zebrał około 3 mln. klientów i może pochwalić się jedną z największych sieci placówek w Polsce, liczącą ponad 850 oddziałów. Głównym założeniem banku jest łączenie tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi produktami. Z racji tego, iż bank oferuje swoim Klientom kredyty hipoteczne, nasza porównywarka kredytów hipotecznych również zawiera jego ofertę.
Kredyt hipoteczny w Bank Pocztowy Bank Pocztowy To Polski bank powstały ponad 26 lat temu, który kieruje swoje usługi finansowe do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych w sektorze MSP oraz wspólnot mieszkaniowych. Unikatowość tego banku polega na tym, że poza własnymi placówkami, z jego usług można korzystać również w Urzędach Pocztowych w całym kraju. Bank oferuje swoim klientom liczne produkty finansowe począwszy od kont osobistych, przez szeroką gamę kredytów hipotecznych i gotówkowych, a na lokatach kończąc.
Kredyt hipoteczny w BNP Paribas BNP Paribas Bank BGŻ BNP Paribas S.A jest bankiem uniwersalnym, który powstał, w 2014 roku w wyniku połącznia Banku BGŻ z BNP Paribas Bankiem Polska. Jest to 7 bank w Polsce pod względem posiadanej wartości aktywów. Klienci banku mogą korzystać z usług tradycyjnych oraz online. Dodatkowo bank przygotował interesujące produkty dla sektora MŚP. My skupiliśmy się na ofercie banku dotyczącej kredytów hipotecznych, którą przedstawiamy w naszej porównywarce.
Kredyt hipoteczny w BOŚ Bank BOŚ Bank BOŚ BANK to polski bank, którego misją i pasją jest ekologia, a główną ideą, wsparcie ochrony środowiska i ekologicznego stylu życia. Jego proekologiczna działalność przejawia się również w ofercie produktowej i zaangażowaniu w różnego rodzaju projekty lokalnych społeczności. Od początku swojej działalności przeznaczył on ponad 12 mld zł na finansowanie projektów wspierających ekologię.
Kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski ING Bank Śląski ING Bank Śląski powstał ponad 30 lat temu w Katowicach, i dziś jest jednym z największych polskich banków, obsługując ponad 3,5 mln klientów indywidualnych oraz ponad 34 tysiące klientów korporacyjnych. W ofercie banku możemy znaleźć liczne usługi finansowe świadczone klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.
Kredyt hipoteczny w mBank mBank mBank to pierwszy w Polsce bank elektroniczny, który na początku oferował swoim klientom podstawowe usługi finansowe, takie jak darmowy rachunek oszczędnościowy i bieżący czy bezpłatna karta debetowa. Przez kolejne lata swojej działalności poszerzał swoją ofertę o kolejne produkty kredytowe, ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Dziś mBank jest liderem bankowości elektronicznej i mobilnej w sektorze usług świadczonych klientom indywidualnym oraz mikroprzedsiębiorstwom.
Kredyt hipoteczny w Millennium Bank Millennium Bank Bank Millennium to ogólnopolski, uniwersalny bank, który powstał blisko 30 lat temu. Bank, posiadając całą sieć oddziałów, indywidualnych doradców oraz bankowość elektroniczną oferuje swoje usługi wszystkim segmentom rynku. Stanowi on filar Grupy, w skład której wchodzą m.in. Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium Towarzystwo Funduszu Inwestycyjnych. Bank swoim klientom oferuje atrakcyjny poziom marż oraz korzystny okres kredytowania.
Kredyt hipoteczny w Pekao S.A. Pekao S.A. Oferowana przez nas porównywarka kredytów hipotecznych nie mogła pominąć Banku Pekao SA, który jest jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie oraz stanowiąc członka Grupy UniCredit należy do czołówki największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Historia banku sięga 1929 roku, a jego oferta jest bardzo różnorodna, m.in liczne kredyty hipoteczne i gotówkowe.
Kredyt hipoteczny w PKO BP PKO BP Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna – największy bank uniwersalny w Polsce, spółka akcyjna notowana od 2004 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Kredyt hipoteczny w Santander Santander Santander Bank Polska S.A. (do 7.09.2018 r. Bank Zachodni WBK S.A.) to jedna z największych, najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Bank obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Oferując im kompleksowe usługi finansowe świadczone na najwyższym poziomie.Największą wartością dla banku jest relacja z klientami oparte na zaufaniu. W Polsce jest blisko 1000 oddziałów i placówek banku, klienci mają również do dyspozycji bankowość mobilną.