Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy Citi Handlowy

Pożyczka hipoteczna Citi Handlowy Kredyt hipoteczny Citi Handlowy Kredyt hipoteczny - CPC i GOLD Citi Handlowy Kredyt hipoteczny -Priority 8000+ Citi Handlowy Kredyt hipoteczny -Priority 5000-7999 Citi Handlowy Kredyt hipoteczny - CPC i GOLD refinansowy Citi Handlowy

Bank Handlowy

W Warszawie S.A. Z Siedzibą w Warszawie,

Ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa,

Zarejestrowany w Rejestrze Przedsiębiorców KRS Przez Sąd Rejonowy

Dla M .St. Warszawy w Warszawie,

XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,

Pod Nr. Krs 000 000 1538; Nip 526-030-02-91

Wysokość Kapitału Zakładowego Wynosi 522.638.400 Złotych; Kapitał Został W Pełni Opłacony.

 

 

 

O BANKU

Citi Handlowy to bank, który łączy doświadczenie, najlepsze tradycje polskiej bankowości oraz nowoczesny model prowadzenia finansów. Bank Citi Handlowy powstał w marcu 2001 roku w wyniku połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. (który był najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce) oraz Citibanku (Poland) S.A. Citi Handlowy to integralna część grupy Citi - globalnej instytucji finansowej funkcjonującej w ponad 160 krajach.

 

Citi zapewnia bogaty wachlarz produktów oraz szeroki zakres usług swoim klientom  indywidualnym, korporacyjnym, rządowym i instytucjonalnym. Oferuje rozwiązania w dziedzinie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzanie majątkiem.

 

Od początku swej działalności bank otrzymał wiele prestiżowych tytułów i wyróżnień krajowych i zagranicznych.

 

Na Citi Handlowy składa się Citicorp (obejmujące Global Consumer Banking - bankowość detaliczna oraz Institutional Clients Group - bankowość korporacyjna), obejmującą kluczowe obszary działalności Citi, oraz Citi Holdings. 

 

Szeroka oferta Citi Handlowego opiera się na innowacyjnych i nowoczesnych produktach, rozwiązaniach dostosowanych do indywidualnych potrzeb, światowej technologii, wygodnym dostępie do produktów oraz dostępie do globalnej sieci Citi.

 

W ofercie Banku, oprócz klasycznych usług bankowych, znajdują się również usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez Dom Maklerski Banku Handlowego S.A. oraz produkty Handlowy Leasing Sp. z o.o.

Przy Banku działa Fundacja Kronenberga wspierająca prace na rzecz dobra publicznego w zakresie edukacji finansowej, promocji przedsiębiorczości, ochrony dziedzictwa kulturowego i rozwoju lokalnego. W 2013 roku w partnerstwie z instytucjami publicznymi było prowadzonych 9 programów, w tym "Moje Finanse, największy w Europie program edukacji finansowej pod względem zasięgu.

Fundacja Kronenberga koordynuje także program wolontariatu pracowniczego w Polsce - Programu Wolontariatu Pracowniczego Citi Handlowy.

 

Citi Handlowy przykłada dużą uwagę do dbałości o środowisko naturalne. Swoje działania działanie prowadzi w oparci o ekologiczny i społecznie odpowiedzialny sposób, jak również w myśl zasady zrównoważonego rozwoju. W 2007 roku wprowadził Plan Zarządzania Środowiskiem,  w następnych latach także System Zarządzania Środowiskowego oraz System Zarządzania Energią. W 2013 roku otrzymał Certyfikat ISO 14001:2004 oraz w 2014 Certyfikat ISO 50001:2011.  

 

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

O renomie banku świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane w Polsce i za granicą. Tylko w ostatnich latach Bank zdobył m.in. takie nagrody jak:

 • najlepszy Dom Maklerski Citi Handlowy
 • Złoty Bankier
 • Citi Handlowy konsekwentnie etyczny
 • Po raz 10 Bank CITI HANDLOWY znalazł się na LIŚCIE RESPECT INDEX
 • Pięć gwiazdek „Forbes” dla bankowości prywatnej Citi Handlowy

 

Produkty kredytowe:

 

KREDYT MIESZKANIOWY

 • Finansowanie nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym
 • Refinansowanie kredytu mieszkaniowego w innym Banku
 • Kwota: do 3 000 000 zł (do 80% wartości nieruchomości)
 • RRSO: 3,58%

 

POŻYCZKA HIPOTECZNA

 • Pieniądze na dowolny cel, konsolidacja innych kredytów
 • Kwota” do 2 000 000 zł (do 70 % wartości nieruchomości)
 • Okres spłaty aż do 20 lat
 • RRSO: 5,04%

Kalkulatory finansowe

Kalkulator opłat notarialnych

Oblicz wysokość opłat notarialnych, które będziesz musiał ponieść w związku z zakupem nieruchomości.

Sprawdź

Sprawdź swoją ratę

Oblicz wysokość raty kredytu hipotecznego dla poszczególnych banków. Porównaj wysokość raty równej i malejącej.

Sprawdź

Kalkulator płacy netto/brutto

Dzięki kalkulatorowi obliczysz dokładną kwotę jaką możesz przyjąć do zbadania zdolności kredytowej.

Sprawdź